\n Witaj, nowa Dębico! Witajcie, nagrody! - Artykuł - Wyszukiwarka warsztatów naprawauto24 - serwis samochodowy, mechanik z Polecenia.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Artykuł

Witaj, nowa Dębico! Witajcie, nagrody!

Firma Oponiarska Dębica S.A. to wiodący na polskim rynku producent opon do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Firma Oponiarska Dębica S.A. jest największym w Europie i jednym z największych na świecie zakładów koncernu Goodyear. Spółka produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava. Sprzedaje swoje produkty w Polsce i 60 krajach na sześciu kontynentach.

Według danych Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, T.C. Dębica S.A. jest największym inwestorem i zakładem pracy w Dębicy i na Podkarpaciu. Zatrudnia blisko 2900 pracowników, współpracując z ponad 300 firmami lokalnymi.Zaufaj marce Dębica i weź udział w konkursie! Do wygrania:
Nagroda gwarantowana: bon paliwowy x2000 o wartości 50 zł, do wykorzystania na stacjach paliw BP
Nagroda tygodniowa: co tydzień 3 nagrody w wysokości1 000zł
Nagroda główna:w wysokości20 000złPoznaj szczegóły klikając w link z promocją!Kierowcy chętnie sięgają po opony Dębica. Sprawdzona jakość, wysoka wytrzymałość, a do tego przystępna cena. Wszystko to w połączeniu z komfortem podróży i ekonomiką jazdy sprawia, że wybrały ją miliony kierowców.

Sprawdzona jakość, wysoka wytrzymałość, a do tego przystępna cena. Wszystko to w połączeniu z komfortem podróży i ekonomiką jazdy sprawia, że wybrały ją miliony kierowców. Sprawdź i Ty. 
 
Sprawdź szczegóły
Nie pamiętam hasła :(

Jeżeli nie jesteś właścicielem warsztatu i nie możesz się zalogować, ale znasz warsztat, który chcesz polecić? Zrób to tutaj »